Położenie

Dla poszukujących harmonii

Najbardziej zielony i cichy rewir klimatycznego Zatorza to azyl dla wszystkich, którzy pragną w swoim życiu harmonii. Dobra komunikacja z centrum Olsztyna pozwala korzystać z przywilejów miasta, zaś sąsiedztwo lasu daje wytchnienie od zgiełku, smogu i pośpiechu ulicy.

Osiedle Harmonia to możliwość zamieszkania w spokojnej, zielonej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Olsztyna części miasta – na Zatorzu, przy ulicy Bydgoskiej (wjazd na teren inwestycji przy instytucie PAN).

Rekreacja dla całej rodziny

Położony tuż obok Las Miejski to nie tylko idealna przestrzeń do spacerów, czy wycieczek rowerowych, ale także moc możliwości dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Pośród rekreacyjnych atrakcji Lasu Miejskiego warto wymienić park linowy, siłownię na powietrzu, korty tenisowe, a także pump track. Z kolei wijąca się w Lesie Miejskim rzeka Łyna to siedlisko ptactwa oraz zwierząt, a także popularny szlak spływowy.

Piechotą po wszystko

Liczne sklepy, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, a także apteki, placówki zdrowia i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w bliskim promieniu pozwalają wszędzie dotrzeć piechotą.

Siedem minut do centrum

Siedem minut samochodem dzieli nas od olsztyńskiego ratusza, dworca PKP, galerii handlowej i plaży nad jeziorem, zaś 3 minuty zajmuje dotarcie na drogę wylotową z Olsztyna w stronę Lidzbarka Warmińskiego.

Zielona okolica w sąsiedztwie lasu

7 minut pieszo do autobusu

2 minuty autem do dyskontu spożywczego

800 metrów do żłobka i przedszkola

350 metrów do wyższej uczelni

200 metrów do basenu pływackiego OSW