Deweloper

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. z o.o.

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane tworzy swoją markę budowlaną od 55 lat. Od 25 lat to również ceniony przez Klientów deweloper na rynku, który wyróżnia się nietuzinkowymi realizacjami.

Sprawdzony i rzetelny deweloper

Działalność deweloperską rozpoczęliśmy w 1996 roku i od tego czasu wybudowaliśmy 16 osiedli mieszkaniowych, 72 budynki mieszkalne oraz oddaliśmy do użytkowania w systemie deweloperskim blisko 4 tys. mieszkań.
Pierwsze budynki zrealizowaliśmy w Iławie, Olsztynie i Bartoszycach. Dzisiaj spółka kontynuuje działalność deweloperską na rynku olsztyńskim i iławskim oraz rozwija ją na nowych rynkach w Malborku i Kwidzynie. Wkrótce rozpocznie też realizację inwestycji w Grudziądzu.

W prowadzeniu działalności deweloperskiej od zawsze stawiamy na jakość, nowoczesność, profesjonalizm i terminowość realizacji inwestycji. Wszystko po to, żeby wspierać naszych Klientów w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Być z nimi nie tylko w okresie sprzedaży mieszkań, ale też i w okresie gwarancyjnym. Ich spełnienie i poczucie bezpieczeństwa są dla nas kluczowymi wartościami i dają najwięcej satysfakcji. Dlatego też tworząc przestrzenie do życia, firma przywiązuje uwagę do detali oraz jakości wykonania. 

Zawsze unikatowy jest wygląd części wspólnych budynków, np. dizajnerskie klatki schodowe, które dają mieszkańcom poczucie elegancji i prestiżu.

Nasze realizacje

Apartamenty Ukiel

Rezydencja Vintage, ul. Kasprzaka, Olsztyn

Apartamenty Ukiel
Calamo Park, ul. Tuwima, Olsztyn
Apartamenty Ukiel
Olimpijskie Ogrody, ul. Bydgoska, Olsztyn